Дератизація

Послуги по дератизації

– комплекс заходів, по знищенню щурів, мишей та інших гризунів.
Це система організаційних, санітарно-технічних, санітарно-гігієнічних і винищувальних заходів, спрямованих на регулювання чисельності гризунів і здійснюється з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, створення сприятливих умов життєдіяльності людини шляхом усунення або зменшення шкідливого впливу гризунів на людину.

Необхідність проведення дератизації доречна у разі коли були помічені сліди перебування гризунів (екскременти, нори і т.д.) або самі гризуни. Об’єкти проживання гризунів це підприємства громадського харчування, ЖКГ, елеватори, склади, транспортні засоби, виробничі приміщення, офіси, готелі, приватні будинки і квартири.

Дератизація ділиться на два види робіт

профілактичні та винищувальні.

  • Профілактична дератизація направлена на створення умов за яких гризуни не зможуть проникнути, поселитися і розмножитися на контрольованій території.
  • Винищувальна дератизація направлена на знищення гризунів, які вже заселили територію, шляхом проведення регулярних винищувальних заходів.

Найчастіше люди, далекі від боротьби з щурами та іншими гризунами, намагаються самі вирішити дане питання. Такі спроби рідко досягають бажаних результатів. Перш ніж приступити до роботи, фахівець оцінить обсяг роботи, вид гризунів, популяцію тощо. Як відомо, гризуни є не тільки шкідниками, а й переносниками збудників найнебезпечніших інфекційних захворювань, лептоспірозу, тифу, чуми та інших. Для ефективного знищення щурів та інших гризунів необхідно залучати фахівців, які оберуть правильний метод боротьби і найбільш ефективні засоби.

Успіх заходів з дератизації залежить не тільки від ефективності отрути, але й і від ряду інших умов, таких як професіоналізм і досвід роботи. Фахівці у даній галузі повинні використовувати науковий підхід і багаторічний накопичений досвід щодо вирішення даної проблеми. По суті, дуже важливо з’ясувати наявність харчової бази для щурів і мишей, визначити найбільш ймовірні місця для установки приманок, особливо важливо володіти багажем знань з основ зоопсихології і ставитися до своєї роботи відповідально, усвідомлюючи, що при роботі з отрутами необхідно дотримуватися норм безпеки, як виконавцям, так і одержувачам послуги.
Дератизація – робота важлива і певною мірою складна, оскільки щурі та миші дуже розумні та хитрі тварини і відрізняються високою плодовитістю, вродженим унікальним умінням пристосовуватися до будь-яких умов, неймовірною ненажерливістю, інтуїтивною обережністю, чудово розвиненими слухом і нюхом. Вони з легкістю можуть знайти їжу, яка знаходиться далеко і у важкодоступних місцях, легко орієнтуються і запам’ятовують як рухатися на відкритій місцевості, так і в приміщеннях. Ще одна характерна особливість щурів і мишей, яка ускладнює боротьбу з ними – вроджений потужний інстинкт самозбереження. Тому до їх знищення потрібно підходити винахідливо, постійно змінюючи методи і засоби боротьби, тобто бути у всеозброєнні. Проведення дератизаціі буде ефективним тільки лише в тому випадку, якщо цим завданням будуть займатися фахівці.

Наша компанія уже 20 років проводить якісні послуги з дератизації приміщень і прилеглих територій. У своїй роботі ми використовуємо різні способи, засоби і методи боротьби з гризунами, що дозволяє домогтися стовідсоткового позитивного результату в нашій роботі. Всі заходи по знищенню гризунів проводяться досвідченими спеціалістами за допомогою професійних і високоефективних сучасних отрутопринад та інших засобів боротьби з гризунами.

При проведенні профілактичних та винищувальних робіт, спрямованих на захист підприємств від гризунів, ми дотримуємось всіх вимог європейських та Українських стандартів. Беремо до уваги специфіку підприємства та всі побажання Замовника. Наша мета допомогти Замовнику забезпечити безпеку виробництва харчової продукції та позбавити дискомфорту оточуючих.
Витрати на профілактику та знищення гризунів сторицею окупляться збереженим здоров’ям і майном.