Про нас

Основний вид діяльності ПП “Крес” – проведення робіт у сфері дезінфекції, дезінсекції, фумігації та дератизації (Pest Control – контроль шкідників), або – захист від шкідників, таких як: мікроби, гризуни, повзаючі та літаючі комахи, амбарні шкідники, птахи, собаки, коти та інші).

Наша робота – забезпечити виконання на підприємствах харчової промисловості одного із важливих пунктів програми – боротьба з шкідниками. А також зробити так, щоб на підприємстві ці вимоги і надалі виконувалися.

Підприємство “Крес” працює на ринку України з 1994 року. На сьогоднішній день ми успішно долучилися до впровадження стандартів HACCP, ISO 22000, 2011/ISO/TS 22002-1:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007 на таких відомих підприємствах як “Nestle”, “Danonе”, “Prezident”, “Tetra Pak Ukraine”, “Галактон”, “Майола” , “Калрсберг Україна” та багато інших.

Співпрацюючи з нашою компанією ви набагато швидше і з меншими витратами зможете пройти процедуру сертифікації. Ми забезпечимо професійними консультантами і підтримкою на всіх етапах сертифікації та в подальшому проходженні аудитів.

ПП “Крес” неодноразово отримувало оцінку “відмінно”, при проведенні різноманітних міжнародних та вітчизняних аудитів на даних підприємствах. Про це свідчать численні нагороди нашої компанії.

Наші спеціалісти постійно проходять підготовку та перепідготовку у відомих європейських закладах, про що свідчать відповідні сертифікати. У нашій роботі ми застосовуємо найсучасніші та найбільш гуманні засоби боротьби із шкідниками. Також ми успішно застосовуємо новітні технології контролю та відлову шкідників. Ведеться вся необхідна документація, яка пердбачена вищезазначеними стандартами.

Ми також володіємо спеціальною програмою навчання по контролю шкідників і проводимо таке навчання для відповідальних осіб наших контрагентів.

Безпосередньо на підприємстві нашими фахівцями проводяться навчання персоналу, різного роду тренінги для подальшого ефективного функціонування системи на підприємстві.

Наша компанія також отримала сертифікат, який дає право нашим спеціалістам проводити внутрішній аудит на підприємствах харчової промисловості. Ми постійно слідкуємо за якістю виконання робіт нашими інспекторами. Для цього у нас є відділ контролю якості та аудиту. Також у нас запроваджена система онлайн звітності. Наші контрагенти мають можливість у будь-який момент під своїм кодом зайти на наш сайт і переглятути в онлайн режимі всю інформацію у сфері захисту їх підприємства від шкідників. Це дає можливість як нам, так і нашим замовникам постійно тримати руку на пульсі.

Наші експерти-аудитори постійно дають рекомендації у сфері Pest Control та слідкують за їх виконанням зі сторони замовника. Це полегшує нашу співпрацю.

Наше завдання не тільки заробити грошей, а головне, допомогти підприємству побороти проблему із шкідниками, і в подальшому ліквідувати її та тримати кордони підприємства на замку для будь-яких шкідників.